Nowości

Zarezerwuj sobie miejsce na Bass Camp 2013

Już za pięć miesięcy do Markneukirchen we wschodnich Niemczech zjadą żądni wiedzy i nowych umiejętności basiści, by uczyć się od najlepszych. Organizowane przez niemiecki magazyn „Gitarre & Bass” we współpracy z firmą Warwick warsztaty Bass Camp odbędą się w dniach 2–7 września w kwaterze głównej Warwicka.

Wśród wykładowców swoją obecność potwierdziły takie basowe znakomitości jak: Victor Wooten, John Patitucci, Stuart Hamm, Lee Sklar, Alphonso Johnson, Steve Bailey, Jonas Hellborg, John B. Williams, Dick Lövgren, Victor Brandt, Regi Wooten, Antonella Mazza, Andy Irvine, Hellmut Hattler, Wolfgang Schmid, Günther Gebauer oraz Ove Bosch.

Z 80 dostępnych miejsc, prawie połowa została już zarezerwowana przez uczestników z siedmiu krajów, włączając w to USA, Australię i Wielką Brytanię. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona i wziąć udział w warsztatach pod kierunkiem najbardziej znanych i cenionych wirtuozów basu, musisz się więc pospieszyć! Dla tych, którzy podejmą decyzję przed 30 czerwca 2013 wpisowe wynosi 599 EUR, a od 1 lipca cena wzrasta do 699 EUR. Kwota ta obejmuje tygodniowy pobyt na Bass Camp, włączając w to sześć noclegów, wyżywienie oraz – przede wszystkim – zajęcia z wymienionymi wyżej muzykami. Rejestracji można dokonać pod adresem: www.gitarrebass.de/basscamp.

Warsztaty zakończą się 7 września dniem otwartym, podczas którego – podobnie jak w zeszłym roku z okazji trzydziestolecia firmy – będzie można za darmo zwiedzić fabrykę Warwicka i Framusa, wypróbować różne instrumenty i wzmacniacze, spotkać swoich basowych idoli, a także posłuchać muzyki na żywo w ich wykonaniu, a także innych zaproszonych zespołów. Wśród gości specjalnych należy spodziewać się takich nazwisk jak: Scott Reeder (Kyuss), Ryan Martinie (Mudvayne), Evan Brewer (The Faceless) czy Mark Saunders (Florence + The Machine), a to dopiero wierzchołek góry lodowej…

Wieczorem 7 września uczestnicy Bass Camp 2013 dodatkowo zaproszeni zostaną na imprezę zamykającą cykl warsztatów, podczas której będą mogli bawić się do białego rana przy dobrej muzyce i w doborowym towarzystwie. Warwick oraz redakcja „Gitarre & Bass” serdecznie zapraszają wszystkich basistów do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i gwarantują, że zapadnie wam ono w pamięci na długie lata.

Więcej: www.gitarrebass.de/BassCamp

Warwick Bass Camp 2013

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.