Nowości

Machine Head zakończyli wstępny etap przesłuchań dla basistów

Jakiś czas temu grupa Machine Head ogłosiła internetowe przesłuchania, aby wyłonić muzyka, który zastąpiłby basistę Adama Duce. Magazyn Classic Rock podaje, że grupa zamknęła właśnie pierwszy etap przesłuchań.

Podczas kolejnego etapu wybrani przez zespół muzycy będą uczestniczyć we wspólnym jam session z członkami Machine Head. W związku z zakończeniem pierwszego etapu konkursu zespół wydał oświadczenie, w którym możemy przeczytać m. in.: „Wśród tych, którzy zgłosili swoje nagrania do przesłuchań znalazło się wielu fantastycznych muzyków, ale niestety część z nich nie zdecydowała się zaśpiewać w zgłoszonych nagraniach w związku z czym byli nieklasyfikowani do dalszego etapu. Nie powinniście się jednak tym przejmować – w związku przesłuchaniem mieliście szansę zdobyć wielu nowych fanów. (Filmy były upublicznione na portalu YouTube – red.) Gratulujemy!”

Na specjalnie wyróżnienie, zdaniem Machine Head zasłużył Frank Memolo: „Spośród wielu osób, które przysłały nam swoje nagrania na specjalne wyróżnienie zasłużył jeden człowiek. Nauczył się i zagrał nie tylko najtrudniejszy z proponowanych utworów, This Is The End, ale zagrał go tylko jedną ręką! Naprawdę nas wzruszyłeś, wkładasz wiele serca w to, co robisz.” – napisali muzycy Frankowi Memolo.

Dlaczego muzycy Machine Head postanowili wyróżnić Franka możecie obejrzeć w poniższym klipie:

Machine Head
Machine Head. Adam Duce drugi z prawej.

źródło: ultimate-guitar.com

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.