Nowości

Live Nation szuka supportów na rok 2021

Na stronie Live Nation Polska pojawiło się niecodzienne ogłoszenie. Ta wielka agencja koncertowa ogłosiła, że szuka zespołów, które potencjalnie mogłyby wystąpić jako support act przed światowymi gwiazdami.

 

Jak podają organizatorzy “Nie będziemy w stanie zaspokoić potrzeb wszystkich, ale na pewno traficie do naszej bazy i kiedy natrafi się okazja będziemy kontaktowali się z poszczególnymi kandydatami.”

Nie będziemy w stanie zaspokoić potrzeb wszystkich, ale na pewno traficie do naszej bazy i kiedy natrafi się okazja będziemy kontaktowali się z poszczególnymi kandydatami.

Adres e-mail do zgłoszenia oraz więcej informacji dostępnych jest na stronie TopGuitar, a my wklejamy na zachętę obrazek pokazujący, którzy artyści szukają zespołów rozgrzewających na ich polskich koncertach.

Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.