Nowości

Wyjątkowa składanka Motörhead – “Everything Louder Forever”

Tytuł tego wydawnictwa w zasadzie mówi wszystko. To prawdopodobnie najgłośniejsza, najbrudniejsza i najwspanialsza składanka pionierów stoner rocka. Lemmy, gdzieś w zaświatach na pewno jest z niej zadowolony!

 

Ta kolekcja to wielki zbiór utworów Motörhead, które stworzyły ten kulturowy fenomen i reprezentuje każdą z epok historii zespołu w jednym miejscu. Każdy fan Lemmy’ego powinien sprawić sobie taki prezent.

Nakładem BMG ukazała się najważniejsza, oficjalna kolekcja ich najgłośniejszych piosenek w historii i pierwsza, która obejmuje całą ich karierę. W ofercie jest dwupłytowy digipack i 4LP deluxe “Murder One” – składkowe wydanie zawierające czterdzieści dwa utwory, a podwójne winylowe wydanie LP zawiera 22 utwory, w tym: “Ace Of Spades”, “Killed By Death”, “Overkill”, “Orgasmatron”, “Bomber”, “The Game” i wiele innych.

Więcej przeczytacie na stronie TopGuitar

Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.