Nowości

Wygraj sprzęt od Gusa G!

Jako jedno z dwóch europejskich pism gitarowych TopGuitar objęło oficjalny patronat medialny nad konkursem Gusa G. – gitarzysty greckiej grupy FIREWIND, o którym zrobiło się ostatnio głośno po tym, jak Ozzy Osbourne wybrał go na następcę Zakka Wylde’a w swoim zespole.

Organizatorem konkursu jest Century Media – wydawca FIREWIND, a nagrody sponsorują firmy ESP i Blackstar, których sprzętu na co dzień używa gitarzysta zespołu. Na czym polega zabawa?

Na portalu YouTube oraz na stronie TopGuitar.TV znajdziecie filmik, w którym Gus prezentuje wymyśloną przez siebie solówkę. Waszym zadaniem jest rozpracować ją i powtórzyć najlepiej jak tylko potraficie, a nagranie wideo z wykonaniem waszego solo opublikować na YouTube jako odpowiedź na filmik Gusa.

Główną nagrodą jest gitara ESP LTD G-200 Gus G. Signature (uwaga: jest to inny model niż widoczny w filmiku) oraz lampowy ministack Blackstar HT-5S. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 kwietnia. Gus G. osobiście obejrzy wszystkie nagrania i wybierze najlepszą jego zdaniem wersję swojej solówki, a zarazem zwycięzcę konkursu. Pięć najlepszych osób otrzyma ponadto oryginalne koszulki FIREWIND. Ogłoszenie wyników nastąpi między połową kwietnia a początkiem maja. A więc, gitary w dłoń i do boju!

Patronat medialny:
www.topguitar.pl
www.guitar.de

Organizator:
www.centurymedia.com

Sponsorzy:
www.espguitars.com
www.blackstaramps.co.uk

Gus G. w sieci:
www.myspace.com/gusgofficial
www.firewind.gr
www.myspace.com/firewind
www.ozzy.com
www.myspace.com/ozzyosbourne

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.