Nowości

Wiadomo, kiedy wrócą normalne koncerty

Chyba każdy, kto jest związany w jakikolwiek sposób z muzyką, stęsknił się już za normalnymi koncertami. Nic nie zastąpi ich przekazu, energii i emocji. Serwis TopGuitar zebrał dotychczasowe informacje na ten temat i podał, kiedy mniej więcej możemy się spodziewać odmrożenia branży koncertowej.

 

Jak czytamy w artykule na stronie TopGuitar.pl, zarówno te ubiegłoroczne jak i obecne przewidywania, są ze sobą dosyć zgodne. Może dlatego, że wypowiadają je naukowcy, wybitni znawcy tematów epidemii i pandemii. Koncerty wrócą i to jeszcze w tym roku.

Zarówno Ezekiel Emanuel (główny doradca dyrektora generalnego World Health Organization) rok temu, jak i obecnie dr Anthony Fauci (jeden z najwybitniejszych ekspertów ds. chorób zakaźnych na świecie i doradca wszystkich prezydentów USA od czasów Ronalda Reagana) przewidują, że powrót do normalnej formuły koncertów nastąpi jesienią 2021.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, stanie się to jesienią 2021 roku. Może już wczesną jesienią ludzie będą czuli się na tyle bezpiecznie by gromadzić się pod sceną

Jednocześnie wiadomo, że “najbardziej zatłoczonym będzie 2022, czyli rok, w którym skumulują się wydarzenia z kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu straconych miesięcy”.

Więcej na ten temat: https://topguitar.pl/topspecial/wiemy-kiedy-powroca-normalne-koncerty/

Koncert Rammstein, fot. Anirudh Koul na licencji CC BY-NC 2.0
Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.