Basiści

Marko Hietala odchodzi z Nightwish i wycofuje się z życia publicznego!

Jak podaje serwis TopGuitar, jeden z liderów i basista zespołu Nightwish podjął decyzję o całkowitym wycofaniu się z życia publicznego i przemyśleniu wielu spraw, które bardzo mu się nie podobały. “Konspiracja” – oto słowo dnia wg Marka Hietali.

 

Muzyk Nightwish napisał w oświadczeniu na swoim Facebooku: “Jeśli będę kontynuować życie w obecnym kształcie, będzie to niebezpieczne dla mnie i dla ludzi wokół mnie. Niektóre z myśli, które pojawiły się jakiś czas temu, były mroczne. Nie martwcie się jednak, wszystko jest w porządku. Mam dwóch synów, żonę, resztę rodziny, przyjaciół, psa i dużo miłości. I nie sądzę, żebym odchodził na dobre. ‘Konspiracja’ to słowo dnia.”

Jeśli będę kontynuować życie w obecnym kształcie, będzie to niebezpieczne dla mnie i dla ludzi wokół mnie. Niektóre z myśli, które pojawiły się jakiś czas temu, były mroczne

Oznacza to, że w życiu Marka Hietali sprawy przybrały niedobry obrót i musiał po prostu przeciąć jakiś ciąg wydarzeń, które go wewnętrznie dręczyły. Jednocześnie Marko tajemniczo zaznacza, że ma jednak coś do zrobienia w 2021, ale powie o tym dopiero w 2022 roku.

Pozostaje nam życzyć mu zdrowia i wytrwałości, bo dla wszystkich chyba ten obecny czas nie jest łatwy.

Więcej przeczytacie pod tym linkiem: https://topguitar.pl/artysci/marko-hietala-odchodzi-z-nightwish-i-wycofuje-sie-z-zycia-publicznego/

Marko Hietala, fot. Wikipedia na licencji CC
Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.