Nowości

TopBass – kwiecień 2012

TOPBASS – strefa niskiego brzmienia zaprasza! W kwietniowym wydaniu dodatku TopBass przygotowaliśmy dla was kolejną apetyczną porcję wiadomości, wywiad z basistą Tribal Tech – Garym Willisem, oraz testy czterech basowych sprzętów.

Co dla was przetestowaliśmy? Dwa piece marki Warwick z serii BC – 20 i 40, czyli przebojowe piece Jonasa Hellborga, jeden z najbardziej kultowych basów na świecie: Gibson Thunderbird IV Limited, oraz basówki Schecter Riot Deluxe 5 – instrument siejący totalne spustoszenie. Dla lubiących informacje w stylu szybko i konkretnie Maciej Warda przygotował minitest piecyka Laney RB6.

W Nowościach przeczytacie m.in. o nowych basówkach Tobias Toby by Gibson, koreańskich sygnaturach Warwicka, efektach obudowanych we wzmacniacz, czyli najnowszej propozycji Tech 21, oraz rozwiązaniu konkursu Maczos Bass Shopu, a także o młodym Van Halenie, który postawił na D’Addario. Zaś w rozmowie Piotra Nowickiego z Garym Willisem poznacie bliżej kulisy powstawania najnowszej płyty Tribal Tech – albumu „X”.

Nie zapominajcie o tym, że w tym roku Gitarowy Rekord Guinnessa wspomoże Marcus Miller! Nie może was zabraknąć na tej już dwudniowej imprezie. Jest długi weekend, a więc musi być też i długa festiwalowa zabawa, a was nie może tam zabraknąć. Leszek Cichoński liczy na kolejny rekord – dołącz do niego i TY!

Dodatek TopBass – strefę niskiego brzmienia TopGuitar – znajdziecie w kwietniowym wydaniu magazynu (TG 4/2012).

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.