Nowości

PAUL GILBERT w Polsce. Konkurs – wygraj bilety!!!

25 listopada w warszawskim klubie Progresja na jedynym koncercie w Polsce wystąpi jeden z najpopularniejszych gitarzystów świata – Paul Gilbert.

Paul Gilbert to muzyk, na którego nazwisko wszyscy, którzy mieli kiedykolwiek w ręce gitarę reagują gwałtownym wzrostem poziomu endorfiny. Kompozytor, a przede wszystkim nieszablonowy gitarzysta znany z występów w Mr. Big i Racer X a od lat prowadzący z powodzeniem karierę solową. Na jego kompozycjach uczą się gry tysiące gitarzystów na całym świecie. Paul Gilbert regularnie znajduje się we wszystkich podsumowaniach mających wyłonić najlepszych gitarzystów świata, występował w projekcie Guitar Wars z Nuno Bettencourtem (Extreme) i Stevem Hackettem. Brał również udział w cyklu koncertów G3 z Joe Satrianim i Johnem Petruccim.

Dla fanów muzyki gitarowej będzie to jedyna okazja – nie tylko by zobaczyć koncert Paula Gilberta, ale również przyjrzeć się jego technice na warsztatach gitarowych (VIP Clinic), które odbędą się przed koncertem. W roli suportu na deskach Progresji będzie można zobaczyć Jacka Polaka (m.in. Chłopcy z Placu Broni, Renata Przemyk).

Paul Gilbert Warszawa, 25 listopad 2010, klub Progresja
support: Jacek Polak
otwarcie klubu 18.00
koncert 19.00
bilety : 90 pln (przedsprzedaż), 100 pln (w dniu koncertu) dostępne będą w całym kraju w sieci TicketPro, bilety kolekcjonerskie będą do nabycia w Progresji
Przed koncertem odbędą się warsztaty gitarowe prowadzone przez Gilberta (VIP Clinic)

www.paulgilbert.com
www.myspace.com/paulgilbert

MAMY DLA WAS PIĘĆ PODWÓJNYCH ZAPROSZEŃ NA KONCERT!

Przyśij do nas odpowiedz e-mailem na pytanie konkursowe: „Jaki tytuł nosi najnowsza płyta solowa Paula Gilberta?”. Odpowiedzi proszę nadesłać na maila: [email protected] , z tematem Koncert Paul Gilbert.

Konkurs trwa do 15 listopada 2010. Co tydzień losujemy jedno zaproszenie. Każdy unikalny email bierze udział w kolejnych losowaniach (prosimy nie wysyłać co tydzień odpowiedzi). Czym szybciej wyślesz tym masz większą szansę na wygraną! Przesyłając odpowiedź do 22 października bierzesz udział w 5 losowaniach, do 29 października w 4 losowaniach etc.

Wysyłając maila akceptujesz politykę prywatności TopGuitar.pl

Show More

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.