Nowości

Nowa sygnatura basisty Green Day od Fendera i Squiera

Mike Dirnt, którego grę od lat słyszycie w piosenkach Green Day, sygnuje swoim nazwiskiem basy Fender i Squier już od jakiegoś czasu. W tym roku na rynku pojawią się kolejne wersje instrumentów zbudowanych na bazie klasycznego kształtu Precission Bass.

Squier Mike Dirnt Precision Bass

W serii Fender Mike Dirnt Road Worn Precision Bass pojawią się cztery modele z jesionowym korpusem, różniące się kolorem oraz rodzajem podstrunnicy. Dostępna więc będzie wersja 3-Color Sunburst oraz White Blonde, każda w odmianie z klonową lub palisandrową podstrunnicą. Oczywiście jak przystało na serię Road Worn, każdy instrument będzie odpowiednio „dobity”, tak by wyglądał jak prawdziwy weteran rockowych tras.

Squier Mike Dirnt Precision Bass to świetna propozycja dla fanów gatunku reprezentowanego przez Green Day w przystępnym cenowo wydaniu. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej – i zbudowany według osobistych wytycznych sygnującego go swoim nazwiskiem muzyka, ten wyjątkowy bas zapewni zarówno rasowy wizerunek, jak i buntownicze brzmienie.

Fender Mike Dirnt Road Worn Precision Bass

źródło: musicradar.com

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.