Basiści

Wolfgang Van Halen na scenie z zespołem Mammoth WVH

Wolfgang Van Halen, syn zmarłego Mistrza gitary, Eddiego Van Halena, właśnie ujawnił szczegóły debiutanckiego albumu Mammoth WVH. Przy tej okazji wystąpił w programie Jimmy Kimmel Live, w którym po raz pierwszy wykonał na żywo utwór ze swojej płyty i pokazał swój zespół.

 

Nocny występ dał Wolfiemu Van Halenowi szansę pochwalenia się swoim nowym zespołem, w skład którego wchodzi basista Ronnie Ficarro, gitarzyści Frank Sidoris i Jon Jourdan oraz perkusista Garret Whitlock. Przekonaliśmy się także, że Wolfie dysponuje świetnym rockowym wokalem.

Więcej przeczytacie i usłyszycie na portalu TopGuitar: https://topguitar.pl/artysci/sceniczny-debiut-mammoth-wvh/

Mammoth WVH, fot. youtu.beR5bMbKcdhQA
Mammoth WVH, fot. youtu.beR5bMbKcdhQA
Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.