Basiści

Wolfgang Van Halen zapowiada płytę zespołu Mammoth WVH

Wolfgang Van Halen ujawnił ostatnio kolejny kawałek kawałka ze swojego nadchodzącego albumu “Mammoth WVH”. Wygląda na to, że czeka nas solidny kawałek nowoczesnego hard rocka!

 

To drugi kawałek, który usłyszeliśmy z jego debiutanckiego albumu. Wiadomo już, że jest zdecydowanie cięższy niż debiutancki singiel “Distance”

Wolfgang niedawno ujawnił: “Pamiętam, kiedy pokazałem go tacie po raz pierwszy, być może z powodu dumy, czy też z samej piosenki, kiedy to usłyszał, płakał”. „Nie sądzę, żeby zdawał sobie sprawę ze znaczenia tego dla mnie – po prostu zrozumiał ją jako piosenkę o stracie”. 

Przypominamy, że Wolfie pracuje nad swoim debiutem od 20215 roku, i jak wyznał, śpiewa i gra na każdym instrumencie na tych nagraniach. Płyta ukaże się wiosną tego roku.

Zapytany przez Lou Brutusa z HardDrive Radio, jak członkowie jego rodziny zareagowali na usłyszenie „Distance” po raz pierwszy po jego wydaniu, Wolfgang powiedział : „Cóż, wszyscy bliscy ludzie w moim życiu już go słyszeli, ponieważ sam pomysł istniał przez jakiś czas, nie będąc w pełni ukończonym i zmiksowanym.”

Wolfgang powiedział dalej, że był nieco zaskoczony pozytywną reakcją na „Distance”. „Myślę, że pozwoliło to wielu ludziom na odczucie zamknięcia pewnego etapu w pewien sposób, czego się nie spodziewałem.

Ostatnio Wolfie ujawnił spis utworów na nadchodzącej płycie Mammoth WVH:
1. “Mr. Ed”
2. “Horribly Right”
3. “Epiphany”
4. “Don’t Back Down”
5. “Resolve”
6. “You’ll Be the One”
7. “Mammoth”
8. “Circles”
9. “The Big Picture”
10. “Think It Over”
11. “You’re to Blame”
12. “Feel”
13. “Stone”
14. “Distance”

Eddie & Wolfie, fot. YouTube
Eddie & Wolfie, fot. YouTube
Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.