Nowości

Warwick Bass Camp 2012

Od 4 do 7 września po raz pierwszy odbędą się warsztaty Bass Camp 2012 organizowane przez firmę Warwick w jej siedzibie w Markneukirchen.

Około 80 basistów będzie będzie miało okazję uczyć się od takich mistrzów niskich rejestrów jak Leland Sklar, Steve Bailey, Jonas Hellborg, Divinity Roxx, Alphonso Johnson, T.M. Stevens, Andy Irvine, John B. Williams, Antonella Maza, Günther Gebauer, Wolfgang Schmid, Jäcki Reznicek oraz czarodziej gitary Regi Wooten. W małych grupach warsztatowych omówione zostaną takie zagadnienia jak technika gry oraz sposoby tworzenia interesujących pochodów basowych. Uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z porad dotyczących przemysłu muzycznego oraz przetrwania w świecie muzyki, a po warsztatach wybrać się na wycieczkę po fabryce Warwicka lub muzeum firmy Framus i muzeum instrumentów w Markneukirchen.

Wieczory w Markneukirchen to możliwość wymiany myśli z innymi uczestnikami basowych warsztatów oraz instruktorami na terenie komfortowego hotelu spa. Opłata 399 euro obejmuje pięciodniowe zakwaterowanie w hotelu z obiadami. Rejestracja możliwa jest wyłącznie przez stronę internetową.

Strona do rejestracji: gitarrebass.de/BassCamp

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.