Nowości

Warsztaty basowe z Hadrien Feraud w warszawskim Mono Barze

Żadnemu miłośnikowi gitary basowej nie trzeba przedstawiać tej postaci – Hadrien Feraud to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych basistów na świecie. Urodzony i wychowany we Francji, obecnie mieszka w Los Angeles, gdzie w współpracuje z największymi nazwiskami światowych scen – i to nie tylko jazzowych. Współpracuje z Chickiem Coreą, Dean’em Brownem, Johnem McLaughlinem oraz Jadą Pinkett-Smith.

W Polsce pojawi się przy okazji mini-trasy z polsko-zagraniczną supergrupą firmowaną nazwiskiem Michaela “Patches” Stewart’a (Global Sound), w skład której wchodzą także Grzech Piotrowski, Paweł Kaczmarczyk, Poogie Bell i Marek Napiórkowski.

Styl gry Hadriena Ferauda nawiązuje do mistrzów instrumentu, takich jak Jaco Pastorius, Matthew Garrison, Victor Bailey, Dominique DiPiazza czy Gary Willis. Jego niezwykła technika, wspaniała wyobraźnia oraz niemal pozaziemska szybkość reakcji na to, co dzieje się na scenie, stawiają go w jednym rzędzie z największymi żyjącymi mistrzami gitary basowej.

Można to też ująć w dużym skrócie:
“To me – he’s the new Jaco” – John McLaughlin

Start 19 lipca o godzinie 19.00
Wejście: 30zł
Mono Bar, Warszawa, ul. Żurawia 32/34

Warsztaty zaczynają się punktualnie o 19:30, prosimy więc o przybycie przed tą godziną, chociażby w celu zajęcia miejsca siedzącego (pamiętajmy też o parkingu – to jest ścisłe centrum).

Hadrien Feraud

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.