Nowości

V Edycja Konkursu Wakacje z TopGuitar

Lato w pełni? Nie zapomnij zabrać w podróż TopGuitar! Jak zawsze czekamy na wasze zdjęcia z wakacji! Gdzie tym razem wyjedziecie z TopGuitar? Liczymy na wasze pomysły – wiemy, że zabierzecie nasz magazyn w przeróżne ciekawe miejsca.

Jak zawsze tematyka jest praktycznie nieograniczona. Jedynym warunkiem przyjęcia fotografii do konkursu jest ujęcie na zdjęciu dowolnej okładki magazynu TopGuitar. Autorzy dwóch najciekawszych zdjęć uhonorowani zostaną jedną z nagród: gitarą akustyczną LAG TRAMONTANE T66D Standard ufundowaną przez firmę Lauda-Audio lub efektem EHX Memory Boy ufundowanym przez electro-harmonix USA.

Wasze propozycje konkursowe (możecie wysyłać więcej niż jedną!) przysyłacie do dnia 31 sierpnia 2010 na adres e-mailowy: [email protected] – koniecznie z dopiskiem „Konkurs Foto – Wakacje z TG” oraz poniższym oświadczeniem:

„Oświadczam, że jestem autorem zdjęcia i w przypadku wygranej wyrażam zgodę na publikację nagrodzonego zdjęcia w magazynie TopGuitar oraz na opublikowanie imienia, nazwiska i miejsca zamieszkania zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. nr 133, poz. 883)”.

Show More

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.