Wydarzenia

Soundela 2023 – warsztaty i festiwal w jednym. Basu będzie nauczał Bartosz Mielczarek

Najważniejsza wiadomość jest taka, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc w klasie Bartosza Mielczarka, który w tym roku poprowadzi klasę basową. Przez dwa dni będzie nauczał sztuki basowej wszystkich zainteresowanych, a jeśli ktoś pyta o jego dorobek i kompetencje, to uspokajamy – pomimo tego, że Bartosz nie jest postacią z pierwszych stron gazet i portali, brał udział w niezliczonej ilości sesji nagraniowych polskich gwiazd.

 

Bartosz Mielczarek jest torunianinem, a muzycznie to basista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Współpracował z wieloma artystami sceny polskiej i zagranicznej, takimi jak: Monika Brodka, Dawid Kwiatkowski, Sorry Boys, Sławomir Uniatowski, Kasia Cerekwicka, Lombard, TGD, SOFA, Dezire, Kasia Wilk, Tercet Egzotyczny, Krzysztof Antkowiak, czy Maria Sadowska.

Wraz z Moniką Brodką skomponował muzykę do spektaklu Kaligula, w reżyserii Krzysztofa Garbaczewskiego, wystawianego w teatrze Schauspiel w Stuttgarcie, a obecnie jest basistą grającym i nagrywającym z Brodką oraz Natalią Szroeder.⠀

Do jego klasy podczas warsztatów Soundela 2023 można zapisać się TUTAJ

Przypominamy, że Soundela to warsztaty muzyczne połączone z festiwalem młodych talentów. Biorąc pod uwagę poprzednie edycje tej imprezy możemy spodziewać się wszelkich udogodnień, “pomocy naukowych”, cateringu, wieczornych jam sessions, wspaniałej atmosfery, nowych znajomości oraz… pięknej pogody.
Wszystko odbędzie się w Lubawie w dniach 25 – 27 lipca 2023 roku.

Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.