Nowości

Sierpniowy TopBass: Thomas Risell

Bohaterem sierpniowego TopBassu jest Thomas Risell aka MarloweDK. Jak sam twierdzi, „jest najprawdopodobniej najpopularniejszym duńskim nauczycielem gry na basie w wersji online”. TopBass przyłącza się do tego stwierdzenia – Thomas Risell, występujący w sieci pod pseudonimem MarloweDK, to z pewnością człowiek zasługujący na tytuł guru basistów uczących się grać przez Internet!

Pod pseudonimem MarloweDK publikuje w sieci bardzo profesjonalne filmiki, z których wy możecie uczyć się tajników gry na basie. Thomas ma solidne podstawy, by nauczać młodych (i nie tylko) muzyków, dyplomy nauczyciela muzyki, wieloletnie studia i oczywiście duże doświadczenie muzyczne. Jeśli jeszcze go nie poznaliście, to koniecznie nadróbcie zaległości!

Rozmowę redaktora TopBassu Maćka Wardy z Thomasem Risellem, a także test sygnowanego przez niego gitary marki Sandberg znajdziecie w sierpniowym wydaniu TopBass – basowego dodatku do magazynu TopGuitar.

Poza tym w numerze testy: gitary basowej Warwick Thumb Pro Series BO 4, strun DR Hi-Def Neon Bass SuperStrings (45–65–85–105) oraz efektu Source Audio Soundblox 2 Multiwave Bass Distortion.

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.