Nowości

Pearl Jam pozywa zespół grający ich covery

Jak się okazało, nie wszyscy umieją zachować twarz podczas sytuacji kryzysowych. To prawda, że nie jest lekko i każdy ma jakieś koszty czy zobowiązania do płacenia, ale ten pozew to raczej wizerunkowy strzał w kolano gwiazd ze Seatlle.

 

Co prawda nie znamy jeszcze stanowiska drugiej strony, czyli prawdziwych Pearl Jam, ale i tak, to, czego dowiedzieliśmy się od zespołu ich coverującego, czyli Pearl Jamm, może być dla wielu frustrujące.

Zgodnie z dokumentami prawnymi przesłanymi w imieniu Pearl Jam, zespół coverowy „niszczy markę Pearl Jam i powoduje zamieszanie wśród fanów”. „Poprosili nas o zmianę nazwy zespołu” – powiedział BBC gitarzysta Pearl Jamm, Tim Love. „Poprosili nas o przekazanie… adresów e-mail, nazw domen, a także o zniszczenie naszych towarów”.

W odpowiedzi na to, panowie z cover bandu powiedzieli m.in. “Złamaliście nam serca. Wiecie o naszym zespole od lat, ale czekaliście na globalną pandemię z tymi groźbami. To nie jest Pearl Jam, który znamy i kochamy”

Złamaliście nam serca. Wiecie o naszym zespole od lat, ale czekaliście na globalną pandemię z tymi groźbami. To nie jest Pearl Jam, który znamy i kochamy

Więcej o tym przeczytacie na stronie magazynu TopGuitar: https://topguitar.pl/newsy/kasa-misiu-kasa-pearl-jam-grozi-swojemu-wlasnemu-cover-bandowi/

Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Zobacz także
Close
Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.