Nowości

Okradziono grupę Time To Express

W nocy, z soboty na niedzielę 24 lipca, z zaparkowanego samochodu pod szczecińskim lokalem Free Blues Club skradziono sprzęt zespołu Time To Express: gitara elektryczna Gibson SG Standard USA – kolor czerwony/wiśniowy ze srebrnymi puszkami na przystawkach, gitara elektryczna Fender Stratocaster Standard USA – kolor czarny z białymi przystawkami Lace-Sensor.

Gitary były w czarnych twardych case’ach marki Gibson z napisem “Gibson USA” oraz Everplay z białą naklejką z napisem “fulltone”. W jednym z futerałów gitarowych znajdował się również Tuner gitarowy KORG GA-40, kapodaster gitarowy zaciskowy oraz dwa srebrne straplocki firmy Shaller.

Skradziono również stopę EverPlay Custom w zielonym pokrowcu. W pokrowcu znajdowały się żółte słuchawki wygłuszające.

Poza tym skradziono pokrowiec na pałki perkusyjne Zildjian Travis Baker Sygnature, a w nim pałki rózgi, miotełki, filce oraz kilka kompletów klasycznych pałek do gry. W pokrowcu znajdował się również metronom KORG MA-30 ze słuchawkami dousznymi SONY, oraz żółty kluczyk do perkusji.

Nr seryjne gitar to:
Gibson: 105500665 (nr wybity jest na tylnej ściance główki gitary)
Fender: N1036089 (nr wygrawerowany jest na przedniej ściance główki gitary)

Link do zdjęć z opisanym sprzętem:
https://picasaweb.google.com/103852368764610517895/SkradzionySprzetZespoUTimeToExpress

Jeżeli zobaczycie gdzieś wystawione tego typu instrumenty w necie lub po prostu usłyszycie, że ktoś na mieście chce coś takiego sprzedać dajcie znać.

Liczy się każda pomoc, to dla nas bardzo ważne, gdyż skradziono nam instrumenty o dużej wartości pieniężnej, które tak naprawdę służą nam w codziennej pracy, jesteśmy z nimi bardzo zżyci emocjonalnie jak i twórczo, ciężko na nie pracowaliśmy a to bardzo duży cios dla muzyka, kiedy ginie jego instrument. Dlatego też prosimy o waszą pomoc, jakąkolwiek!

Roześlijcie tę wiadomość do swoich znajomych, może oni coś będą wiedzieć, dla was to tylko kilka kliknięć myszą a dla nas może to być kilka kroków bliżej skradzionych instrumentów!!!

Jednocześnie zawiadamiamy iż sprawą zajęła się Policja. jakiekolwiek informacje, które mogłyby przysłużyć się sprawie prosimy zgłaszać niezwłocznie w najbliższym posterunku policji lub telefonicznie: 112.

UWAGA! Przewidujemy nagrodę pieniężną za udzielenie informacji doprowadzających do wykrycia sprawców kradzieży!

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.