Sprzęt

Adrian “Qlos” Kulik endorserem Markbass

Nowym oficjalnym endorserem sprzętu basowego włoskiej firmy Markbass został, grający na co dzień w Lipali oraz Tuff Enuff – Adrian “Qlos” Kulik.

Ten polski basista rockowy zaczynał swoją karierę w zespole Defender, po czym dołączył do oficjalnego składu trash-core-metalowego zespołu Tuff Enuff, w którym gra do dzisiaj. Największą popularność przyniósł mu jednak udział w projekcie zainicjowanym przez Tomka “Lipę” Lipnickiego (ex-Illusion) o nazwie Lipali. Za płytę “Bloo”, razem z zespołem, otrzymał sześć nominacji do nagrody Akademii Fonograficznej “FRYDERYK” 2007. Muzyk udzielał się również w zespole Her oraz współpracuje z takimi muzykami jak znakomity polski klarnecista, wokalista i kompozytor yassowy Jerzy Mazzoll.

Obecny zestaw basowy MARKBASS, w który uzbrojony jest Qlos to lampowy wzmacniacz typu head LITTLE MARK TUBE 800 o mocy 800W oraz dwie paczki STANDARD 104 HR-8 i STANDARD 151 HR o łącznej mocy również 800W.

Sprzęt Markbass charakteryzuje się ultralekką wagą i znakomitym brzmieniem za sprawą zainstalowanych neodymowych głośników B&C. Produkty tej włoskiej firmy znane są od lat z niezawodności oraz niezwykle precyzyjnego wykonania. Warto też mieć na uwadze fakt, że sprzęt Markbass jest produkowany w Unii Europejskiej, a konkretnie we Włoszech.

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.