NowościSprzęt

Nowy bas Gene’a Simmonsa z KISS

Jak się okazuje, podczas niedawnego koncertu grupy KISS w Dubaju, sceniczną premierę miał nowy bas, który Gene Simmons opracował wspólnie z firmą Gibson w ramach nowego projektu G2.

Z informacji, które opublikował Top Guitar wynika, że wokalista i basista grupy KISS nawiązał współpracę z firmą Gibson Brands, a jej owocem mają być zarówno instrumenty jak i rozmaite materiały publikowane w mediach społecznościowych.

Pierwszym instrumentem zapowiedzianym w ramach projektu G2 ma być właśnie 4-strunowy G2 Thunderbird Bass, który można było zaobserwować podczas sylwestrowego koncertu KISS. Na razie nie wiadomo kiedy bas ten wejdzie do sprzedaży (ma się pojawić jeszcze w tym roku).

Nie znamy też jeszcze szczegółów na jego temat, ale firma udostępniła jego zdjęcia. Wynika z nich że ten klasyczny bas będzie oferowany w dwóch wersjach wykończenia.

Więcej informacji na temat współpracy Gene’a Simmonsa z firmą Gibson znajdziecie w tym artykule – topguitar.pl/newsy/gibson-i-gene-simmons-zapowiadaja-wspolny-projekt/

 

PRODUCENT: www.gibson.com

DYSTRYBUTOR: www.lauda-audio.pl

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.