Nowości

Taurus na Bass Day Manchester 2011

Dzień basowy w Manchesterze odbył się już po raz szósty. Ta niewielka, ale niezwykle prestiżowa impreza przyciągnęła jak zwykle rzeszę fanów niskich brzmień.

Od pierwszych minut po otwarciu bram “The Picture House”, bo tak nazywa się miejsce, w którym został zorganizowany Bass Day, niekończąca się kolejka stała przy kasach, żeby wejść i poczuć “klimat basowania”. Wśród wystawców pojawił się też rzecz jasna Taurus. Stoisko zostało zorganizowane przez wyłącznego dystrybutora polskiego producenta w Wielkiej Brytanii firmę Bass Barn. Przez bite 6 godzin basiści wszelkich stylów “dżemowali” na stoisku Taurusa, wyrażając bardzo pochlebne opinie o naszym rodzimym produkcie.

Największym zainteresowaniem oczywiście cieszył się QUBE-450, który wiedzie prym w ofercie produktów spod znaku byka. Cóż, nie ma w tym nic dziwnego, wszak większość muzyków, którzy go testowali gra w wielu składach i na koncerty jeździ własnym transportem, co w przypadku tego małego potwora nie jest kłopotliwe:-). Waży tylko 2,6 kg jest wielkości kartki A4 i z mocą 450W w zupełności wystarcza na nagłośnienie każdej sceny.

Zwieńczeniem wieczoru był jak zwykle fantastyczny występ Marcusa Millera, skądinąd znajomego naszego producenta, bo używa efektów serii Silver Line.

Bass day UK 2011 w Manchesterze to świetna kameralna atmosfera, angielskie piwo, dobre hinduskie jedzenie (ostre jak jasny gwint!) – jednym słowem SUPER.

źródło: materiały prasowe

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.