NowościSprzęt

Nadchodzi basowa rewolucja Markbassa

W czwartek 30 czerwca włoska firma Markbass zaprasza wszystkich basistów przed ekrany komputerów, tabletów i smartfonów. Podczas transmitowanej na żywo internetowej prezentacji światło dzienne ujrzeć mają zapowiadane przez nią rewolucyjne nowości. Na razie wszystko jest owiane tajemnicą, ale już za nieco ponad tydzień dowiemy się co tym razem przygotowała firma kierowana przez Marco De Virgiliisa…

 

Od czasu gdy w 2005 roku zaprezentował on podczas NAMM Show linię swoich wzmacniaczy basowych i zestawów głośnikowych, które zaskoczyły gości targowych i przedstawicieli branży nie tylko czystością i wiernością brzmienia ale przede wszystkim stosunkowo niewielką wagą, Markbass wprowadzał na rynek kolejne basowe innowacje. Rozwiązania stosowane przez firmę takie jak zasilacza impulsowe czy głośniki neodymowe szybko znalazły naśladowców.

Ówczesna rewolucja w nagłośnieniu basowym pokazała że wzmacniacze i paczki nie muszą ważyć dużo by zaoferować odpowiednią moc, brzmienie czy trwałość. Cóż jednak czeka nas teraz ze strony firmy Markbass? Dowiemy się tego już wkrótce podczas internetowej prezentacji transmitowanej na żywo z włoskiej Pescary, zaplanowanej właśnie na 30 czerwca.

Streaming rozpocznie się o godz. 18:00 i będzie go można śledzić zarówno na youtube’owym kanale firmy Markbass, jak również na jej profilach w mediach społecznościowych:
www.youtube.com/user/MarkbassAmps
www.facebook.com/markbassamps/
www.instagram.com/markbassamps/

PRODUCENT: www.markbass.it

Dystrybutorem produktów firmy Markbass jest Konsbud Audio.

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.