Sprzęt

Little Mark Tube 800 wyborem znanych basistów

Od pewnego czasu firma Markbass publikuje w Sieci wywiady z muzykami używającymi jej wzmacniaczy, reprezentującymi różne style muzyki. W rozmowach tych nader często pojawia się jeden model, po który jak się okazuje sięga wielu z tych basistów, a jest nim head Little Mark Tube 800.

We wspominanych wywiadach, do używania właśnie wzmacniacza Little Mark Tube 800 „przyznali się” m.in. Reggie Washington, Michael League, Tom Kennedy czy Evan Marien. Ze wzmacniacza tego korzystali także m.in. Richard Bona czy Ernest Tibbs, a model ten znajduje się nawet w riderze Marcusa Millera.

Little Mark Tube 800 to head basowy o mocy 800 W, oferujący dwa preampy – lampowy i tanzystorowy. Proporcje między nimi możemy ustalać pokrętłem Mix, a do dyspozycji mamy ponadto 4-pasmowy korektor oraz układy VLE i VPF. Wzmacniacz wyposażono w dwa wejścia z niezależną regulacją czułości, wyjście liniowe, zlącza pętli efektów, wyjście do tunera oraz dwa wyjścia głośnikowe.

Więcej informacji o tym wzmacniaczu, jak również filmy prezentujące jego możliwości znajdziecie pod adresem https://topguitar.pl/newsy/little-mark-tube-800-dlaczego-wybieraja-go-basisci/.

 

PRODUCENT: www.markbass.it

Dystrybutorem produktów firmy Markbass jest Konsbud Audio.

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.