Sprzęt

Kombo Markbass MB58R Mini CMD 121 P – 10,5 kg szczęścia

Markbass na dobre rozpędził się z dystrybucją swojej nowej rodziny MB58R i większość z modeli jest już dostępna u polskiego dystrybutora – firmy Konsbud Audio, a część jest już w Waszych ulubionych sklepach muzycznych. Wśród produktów, które zasługują na szczególną uwagę jest seria małych comb z headami Little Mark – Mini CMD. Pierwszy taki piecyk gra już w redakcji TopGuitar a my dzielimy się wrażeniami.

 

Reklamy tych małych i lekkich pieców mówią, że mini comba Markbassa „na zawsze zmieniły rynek – nigdy wcześniej basiści nie byli w stanie uzyskać tak bogatego brzmienia i głośności za pomocą tak lekkiego i przenośnego wzmacniacza”. Czy nigdy wcześniej? Można by polemizować, ale na pewno mamy teraz przed oczami jeden z najlepszych przykładów takich właśnie cech. Uprzedzając nieco fakty nie boimy się stwierdzić, że istotnie nasz tytułowy piec to 10, 5 kg mocy, rasowego brzmienia i… szczęścia wielu basistów.

Nasz tytułowy piec to 10, 5 kg mocy, rasowego brzmienia i… szczęścia wielu basistów

Cały test przeczytać można TUTAJ

 

Fot. Maciej Warda
Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.