Basiści

David Ellefson nagrywa nowy materiał z Michałem Łysejko!

Były basista Megadeth wydaje się być w szczycie swoich twórczych możliwości. Nie tak dawno został co prawda wywalony z kapeli przez Dave’a Mustaine’a, ale już od jakiegoś czasu grał w hard rockowym składzie The Lucid, a teraz zasugerował zupełnie nowy projekt, co istotne, z polskim bębniarzem w składzie.

 

Wczoraj na facebookowym profilu Davida Ellefsona pojawił się elektryzujący wpis o “nowej muzyce” nad którą pracuje i jej fragment dobiegający z monitorów odsłuchowych studia. Na filmiku David odgrywał swoją basową partię i brzmiało to nieco death metalowo. Na razie nie wiadomo nic więcej, ale sama wiadomość o współpracy Ellefsona z Michałem Łysejko (ex-Decapitated) jest dla nas bardzo interesująca.

Dzień wcześniej David napisał gdzie nagrywał: “Miałem zaszczyt i przywilej być pierwszym artystą, który nagrywał w nowym Focusrite Room w Mesa w Arizonie! Absolutnie niesamowita jakość tego, co można usłyszeć w tym studiu.”

Póki co, jeśli chodzi o szczegóły, to wszyscy panowie zamieszani w ten nowy projekt ujawnili tylko to, co lider, czyli David Ellefson, a jego wpis brzmiał następująco: “Mały klip z wczorajszego studia. Trochę nowej muzyki, nad którą pracuję z Guilherme Mirandą z Entombed A.D. i Michałem Łysejko (były Decapitated). Stay tuned…”

Cieszymy się i czekamy na więcej!

Mały klip z wczorajszego studia. Trochę nowej muzyki, nad którą pracuję z Guilherme Mirandą z Entombed A.D. i Michałem Łysejko (były Decapitated). Stay tuned…

 

Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.