Basiści

Basista wrocławskiego zespołu Karbido pobity. “Bo długie włosy pedale”

 

Muzyk pisze, że niczego się nie spodziewał, stał na przystanku MPK. Nikogo nie prowokował. Efekt? “Wybite zęby, utrata świadomości na ok 20 min”. Do ataku doszło na przystanku autobusowym, o czym Otwinowski poinformował na Internauci wysyłają słowa wsparcia i deklarują pomoc.

Marek Otwinowski pisze wprost o tym, jak to wyglądało i co usłyszał bezpośrednio przed pobiciem. Pisownia oryginalna.: “Zostałem pobity, ok herbapolu/wroclaw, atak z tylu wybite zeby, ogolne poturbowanie. ZERO prowokacj, zwyczjna obecnosc/przystanek mpk. Wybite zeby utrata swiadomaci na ok20 min. Bo dlugie włosy pedale. Dzieki, Jacek Sutryk.”

Zostałem pobity, ok herbapolu/wroclaw, atak z tylu wybite zeby, ogolne poturbowanie. ZERO prowokacj, zwyczjna obecnosc/przystanek mpk. Wybite zeby utrata swiadomaci na ok20 min. Bo dlugie włosy pedale

Karbido to polska eksperymentalna grupa performance’owo – muzyczna, charakteryzująca się otartym składem, zmiennym w zależności od charakteru danej realizacji, również w obrębie instrumentarium. Działa we Wrocławiu.

Nie wiemy tak naprawdę w jakim stanie jest Marek, ale życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i grania!

Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.