Wydarzenia

Bartek Królik elektryzuje scenę – rewolucyjny koncert i impreza z artystą pod adresem Głębocka 66

Głębocka 66, miejsce w Warszawie słynące z wyjątkowych wydarzeń muzycznych, zaprasza na kolejne, pełne energii i niezapomnianych wrażeń wydarzenie. Tym razem na scenie pojawi się Bartek Królik – uznany producent, kompozytor i basista, którego artystyczne korzenie sięgają pulsujących rytmów muzyki soul i r’n’b.

Niezapomniana noc z Bartkiem Królikiem

Bartek, znany ze swojej innowacyjności i unikalnego stylu, przenosi nas w podróż przez muzyczne klimaty, mieszając vintage’owe beaty, pulsujące basy, smyki i gitary, opowiadając jednocześnie historię ludzkich marzeń o pokoju i jedności. Artysta, którego dźwięki wyróżniają się inspiracjami muzyką klasyczną, tanecznym housem oraz syntetycznymi fuzjami, przenosi nas w świat, gdzie polski smog miesza się z ciepłem i kolorem starych klubów disco.

Data: 22 października 2023 (niedziela) Czas: 19:00 Lokalizacja: Głębocka 66 Koszt: SEKTOR A (45 zł), SEKTOR B (60 zł)

Interaktywna sena: stańcie się częścią wydarzenia!

Cała sala zostanie przemieniona, aby dostarczyć niespotykane do tej pory doświadczenia. Specjalne podesty zmienią przestrzeń pod sceną w dancefloor, umożliwiając publiczności dosłowne połączenie z artystą i jego muzyką.

SEKTOR A (45 zł): miejsca stojące, nienumerowane, zapewniające swobodę ruchu i taniec przy dźwiękach muzyki.
SEKTOR B (60 zł): miejsca siedzące, nienumerowane, dla tych, którzy preferują spokojniejsze doznania muzyczne, zachowując możliwość korzystania z przestrzeni do tańca pod sceną.

Legenda powraca: moc energetyzujących rytmów

Jest to rewanż Bartka po wyjątkowym koncercie, który odbył się w 2020 roku na tej samej scenie. Tym razem energia jest podwójna, a entuzjazm – potęgowany przez każdego uczestnika imprezy.

Czy jesteście gotowi doświadczyć niezapomnianej nocy z Bartkiem Królikiem i drużyną najlepszych instrumentalistów? Uczestnicy koncertów zapowiadają mocną dawkę tańca, uwolnienia i prawdziwej ekstazy muzycznej!

Informacje dotyczące biletów dostępne są na stronie https://iframe17.biletyna.pl/event/view/id/356902, upewnij się, że wybierasz swój ulubiony sektor!

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.