NowościSprzęt

Pełna ochrona od Warwicka

Najwyższej klasy instrumenty wymagają najwyższej klasy ochrony – tutaj nie może być żadnych kompromisów! Dlatego Warwick i Framus nieustannie pracują nad ulepszaniem swoich flightcase’ów, które standardowo dołączane są do produkowanych w Niemczech gitar.

Nowa linia skrzyń ma aluminiowe krawędzie, zaokrąglone chromowane narożniki, trzy mocne zawiasy wieka oraz dwa motylkowe zamknięcia, zapewniając maksymalną wytrzymałość w każdych warunkach transportowych. Ponadto ich wnętrze jest teraz wyściełane miękkim pluszem w kolorze srebrnoszarym, w którym instrument nie tylko wygodnie spoczywa, ale i atrakcyjnie wygląda. Wyprofilowana podstawka pod szyjkę oraz dwie poduszki na wycięcia w korpusie gwarantują pełną stabilność. Dodatkową ochronę stanowi płachta czerwonego aksamitu z logiem Warwicka, którą można przykryć z wierzchu korpus przed zamknięciem wieka.

Wszystkie egzemplarze „made in Germany” wyposażone są również w zestaw narzędzi i certyfikat autentyczności podpisany własnoręcznie przez założyciela i właściciela firmy, Hansa-Petera Wilfera, a modele custom shop – w dodatkowy dokument potwierdzający ich szlachetne pochodzenie.

Producent: www.warwick.de

warwick new flightcases

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.