NowościSprzęt

Orange Amplification prezentuje basówkę Glenn Hughes Signature Purple O Bass

Orange Amplification ogłasza wprowadzenie na rynek basówki Glenn Hughes Signature Purple O Bass. Po sukcesie wzmacniacza basowego Glenn Hughes Signature Crush Bass 50 Combo, firma przedstawia nowy model basu, który wyróżnia się fioletowym wykończeniem i dodatkowymi elementami.

Orange Amplification, uznany producent sprzętu muzycznego, poszerza swoje portfolio o nowy model basu – Glenn Hughes Signature Purple O Bass. Instrument ten, oparty na popularnym modelu O Bass, wyróżnia się intensywnym, fioletowym wykończeniem oraz dwoma wymiennymi płytami ochronnymi w kolorze kości słoniowej i czerni. Dodatkowo, bas jest wyposażony w wysokiej jakości, wyściełany futerał.

Korpus basówki wykonano z lekkiego drewna afrykańskiego Okoume, zapewniającego wyjątkowe właściwości rezonujące, które doskonale przenoszą się przez przetwornik Seymour Duncan SPB-1 Bass Pickup. Mocny, klonowy gryf z podstrunnicą z drewna Purpleheart gwarantuje jasny, przejrzysty i wyraźny dźwięk. Charakterystyczny wygląd instrumentu podkreśla obramowanie w szachownicę na korpusie i główce.

Fioletowy kolor basu Glenn Hughes Signature jest hołdem dla lat 60. i 70., jak również dla początków heavy metalu. Niezależnie od gatunku muzycznego, ten głęboko fioletowy instrument z pewnością zwróci na siebie uwagę na każdej scenie czy w studiu nagraniowym, szczególnie w połączeniu z fioletowym wzmacniaczem Glenn Hughes Signature Crush Bass 50 Combo.

Glenn Hughes, wieloletni ambasador marki Orange i znany milionom jako „Głos Rocka”, w 2023 roku świętował 50. rocznicę wydania albumu Deep Purple „Burn”. W 2024 roku artysta wyruszy w ogólnokrajową trasę koncertową po USA z programem „Glenn Hughes Performs Classic Deep Purple Live”.

Więcej informacji o basówce Glenn Hughes Signature Purple O Bass oraz innych produktach Orange Amp można znaleźć na portalu topguitar.pl.

zdjęcia: mat. pras. Orange Amplification

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.