Sprzęt

Nowa seria Vox amPlug 2

Vox przedstawia drugą generację wzmacniaczy słuchawkowych amPlug, które od momentu pojawienia się na rynku w roku 2007 stały się prawdziwym bestsellerem firmy.

W pełni analogowy układ tych urządzeń został na nowo przeprojektowany w celu osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów. Do wyboru mamy cztery modele: AC30, który reprodukuje klasyczny dźwięk kultowego wzmacniacza firmy Vox, Classic Rock przywołujący przesterowane brzmienie crunch charakterystyczne dla stuwatowych wzmacniaczy brytyjskich, Metal to już ekstremalny hi-gain amerykańskiej proweniencji, a Bass – jak sama nazwa wskazuje – przeznaczony jest dla części gitarowej braci poruszającej się w zakresie niskich częstotliwości.

Każdy model oferuje trzy tryby brzmienia wzmacniacza, a także aż dziewięć efektów do wyboru (3 × chorus, 3 × delay, 3 × reverb) w przypadku wzmacniaczy gitarowych – model basowy zamiast tego wyposażono w dziewięć sekwencji rytmicznych do ćwiczeń. Wzmacniacze amPlug 2 to prosty i wygodny sposób na granie w domowym zaciszu lub w podróży – wystarczy wpiąć wybrany model bezpośrednio w gitarę (ruchomy o 180° wtyk ułatwi dopasowanie do każdego rodzaju instrumentu) i podłączyć słuchawki, by cieszyć się brzmieniem rodem z rasowego wzmacniacza lampowego. Wejście aux umożliwia granie z podkładem z MP3-ki, komputera, telefonu czy tabletu. Urządzenia pracują do siedemnastu godzin na dwóch alkalicznych bateriach AAA, a funkcja automatycznego wyłączania po dłuższym czasie nie otrzymywania sygnału z gitary oszczędza energię, przedłużając żywotność baterii.

Producent: www.voxamps.com
Dystrybutor: www.megamusic.pl

VOX amPlug 2

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.