Basiści

Fieldy opuszcza Korn

Basista Korna Fieldy ogłosił, że bierze sobie czas wolny od zespołu. W poście udostępnionym 21 czerwca 2021 Fieldy wspomniał o swoich „złych nawykach”, które spowodowały napięcie w jego relacjach z kolegami z zespołu i bliskimi.

 

Reginald Quincy Arvizu, znany jako Fieldy jest obok Jonathana Davisa i Jamesa „Munky” Shaffera członkiem-założycielem Korn, w którym pozostaje przez całą jego 28-letnią historię. Odejście Fieldy’ego będzie jego pierwszym, poza krótkimi przerwami w 2012 i 2017 roku, kiedy zastępowali go Ryan Martinie i Tye Trujillo.

Fieldy napisał na swoim profilu na Facebooku:Do wszystkich fanów Korna na całym świecie. Przez ostatnie 6 lat zmagałem się z pewnymi problemami osobistymi, które czasami powodowały, że wracałem do niektórych moich złych nawyków i powodowały pewne napięcie pośród otaczających mnie ludzi. Zasugerowano mi, abym zrobił sobie trochę wolnego czasu na leczenie. Mam zamiar uszanować to, o co mnie poproszono i poświęcić temu czas.”

Przez ostatnie 6 lat zmagałem się z pewnymi problemami osobistymi, które czasami powodowały, że wracałem do niektórych moich złych nawyków i powodowały pewne napięcie pośród otaczających mnie ludzi. Zasugerowano mi, abym zrobił sobie trochę wolnego czasu na leczenie. Mam zamiar uszanować to, o co mnie poproszono i poświęcić temu czas

“Niestety nie zobaczycie mnie na scenie z moim zespołem. Będę pracował nad usunięciem złych nawyków z mojego systemu. W międzyczasie pozostanę kreatywny, aby utrzymać umysł i duszę w dobrym miejscu. Jestem wdzięczny za całe wsparcie, cierpliwość i zrozumienie, ponieważ wszyscy mamy coś, z czym musimy się borykać. Jonathan, Munky, Ray i Head, kocham was i nie chcę wprowadzać do naszego kręgu żadnych napięć ani złych wibracji. Fieldy”

Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.