Basiści

David Ellefson wyleciał z Megadeth!

Jak podaje portal TopGuitar, David Ellefson właśnie został wyrzucony z zespołu, który sam zakładał. Przyczyną takiej decyzji Megadeth była mała afera z flirtem basisty, która przerodziła się w wielkie halo.

 

Nie pisaliśmy o tym, bo stronimy od obyczajowych wpadek muzyków (wolimy skupiać się na ich twórczości), ale teraz sprawy przybrały poważny obrót. Jak czytamy w serwisie TopGuitar.plW dzisiejszym, zaskakującym oświadczeniu, zaledwie dwa tygodnie po tym, jak wybuchły kontrowersje wokół udziału Ellefsona w domniemanym skandalu seksualnym, Megadeth oficjalnie wyartykułował, że zakończył właśnie współpracę z wieloletnim basistą Davidem Ellefsonem!”

Oto fragment oświadczenia Dave Mustaine’a: “To nie jest lekka decyzja. Chociaż nie znamy wszystkich szczegółów tego, co się wydarzyło, to, co już zostało ujawnione, wystarczy, aby współpraca była niemożliwa do kontynuowania”

To nie jest lekka decyzja. Chociaż nie znamy wszystkich szczegółów tego, co się wydarzyło, to, co już zostało ujawnione, wystarczy, aby współpraca była niemożliwa do kontynuowania

Więcej o tej sprawie przeczytacie TUTAJ

Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.