BasiściNowości

Close Enemies, nowy zespół basisty Aerosmith, Toma Hamiltona, wydał debiutancki singiel „Sound of a Train”

Nowy zespół basisty Aerosmith, Toma Hamiltona, Close Enemies, podpisał kontrakt płytowy z TLG|ROCK i wyruszył w trasę po USA. Zespół zaprezentował również swój pierwszy singiel „Sound of a Train”.

 

Tom Hamilton ogłosił powstanie Close Enemies we wrześniu 2024. Skład uzupełniają perkusista Tony Brock (The Babys, Rod Stewart), weterani tras koncertowych Peter Stroud (Sheryl Crow; Don Henley) i Trace Foster na gitarze oraz wokalista Chasen Hampton.

Hamilton z nowym zespołem będzie miał trochę czasu, by pograć ponieważ Aerosmith wycofało się z koncertowania z powodu problemów wokalnych Stevena Tylera. Trasa rozpoczęła się od koncertu 8 stycznia w Philadelphia City Winery i potrwa do 29 stycznia w St. Louis City Winery.

Tom Hamilton powiedział w komunikacie prasowym „Jesteśmy naprawdę podekscytowani współpracą z TLG/Virgin przy wydaniu płyty 'Close Enemies!’. Oni są naprawdę tak samo podekscytowani wydaniem jej, jak my! Nie możemy się doczekać, co się wydarzy!

Debiutancki singiel zespołu, bluesowy rock „Sound of a Train”, można usłyszeć poniżej, a w przygotowaniu jest również pełnometrażowy album.

 

Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.