BasiściNowości

Sting: Back to Bass Tour w Łodzi

Live Nation z radością informuje, że po dwóch wyprzedanych koncertach w Sali Kongresowej w lutym 2012 Sting’s Back to Bass Tour wróci do Polski 21 listopada (Łódź, ATLAS ARENA). Po raz kolejny będziemy mogli uczcić rocznicę solowej kariery artysty i przenieść się do samych jej początków… wszystkie hity w najczystszej i prostej postaci – takie, jakimi nie słyszeliśmy ich przez lata…

Trasa Back To Bass, wspierająca niedawno wydaną kolekcję Sting: 25 Years, ukazuje Stinga, który z wielką pasją wykonuje swoje przeboje począwszy od tych, którymi zadebiutował w 1985 roku (The Dream Of The Blue Turtles) do swoich utworów z ostatnio wydawanych płyt (np Live in Berlin), wzbogacając dodatkowo repertuar wybranymi najlepszymi piosenkami The Police. Nie zapomina o ukochanych przez fanów piosenkach takich jak “Desert Rose”, “Every Breath You Take” czy “Fields of Gold”. Sting wystąpi z zespołem, w skład którego wchodzić będą: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Rufus Miller (gitara), Vinnie Colaiuta (perkusja), Peter Tickell (skrzypce elektryczne) i Jo Lawry (wokal).

Kolekcja Sting: 25 Years (wydana 26 września 2011) po raz pierwszy zawiera zarówno największe hity artysty, jak i rarytasy z wieloletniej solowej kariery Stinga i składa się z trzech, zremastrerowanych specjalnie pod kątem tej kolekcji przez Stinga płyt CD, a także uzupełniającego tę kolekcję DVD – dotychczas niewydanego Rough, Raw & Unreleased, nakręconego w Nowym Yorku w Irving Plaza.

Członkowie fanklubu Stinga będą mieli możliwość nabycia biletów przed ich ukazaniem się w ogólnej sprzedaży a także zdobycia szczegółowych informacji o trasie na www.sting.com. Pakiety VIP na różne koncerty na trasie będą również dostępne poprzez VIP Nation, i zawierać będą najlepsze miejsca, wyjątkowe gadżety i wiele więcej. Więcej informacji dostępnych jest na: www.sting.com.

bilety: www.livenation.pl

źródło: Live Nation

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.