Sprzęt

Framus & Warwick Music Hall w sieci

Muzyczna hala otwarta latem 2014 roku na terenie firmy Framus & Warwick w Marknuekirchen otrzymała swoją własną stronę internetową.

W Framus & Warwick Music Hall odbywają się mniejsze koncerty, w których uczestniczyć może do dwustu pięćdziesięciu osób, a także seminaria odseparowane od siedziby Warwick & Framus wraz z niewielkim, ale bardzo dobrym studiem, gdzie odbywają się produkcje audio oraz wideo.

Idea stworzenia Music Hall zrodziła się w roku 2013 podczas trwania Bass Camp, bowiem uczestnicy warsztatów nie byli specjalnie zadowoleni z faktu, że w firmie znajdowały się „tylko” trzy pomieszczenia wykładowe i musieli za każdym razem przemieszczać się do miasta, aby uczestniczyć w zajęciach Bass Camp w pomieszczeniach wynajętych u innych firm.

Oficjalne otwarcie Music Hall w dniu 5 września przerodziło się w niezwykłe wydarzenie, podczas którego niektóre z gwiazd, m.in. Robert Trujillo, dosłownie zatrzęsły całym budynkiem. Music Hall ma obecnie własną stronę na Facebooku zatytułowaną „Sztuka / Rozrywka / Życie nocne”.

Framus & Warwick Music Hall w liczbach:
600 m² całkowitej powierzchni
150 m² – duża sala z barem i sceną
60 m² – pomieszczenia wykładowe (dwie sale)
30 m² – studio
25 m² – pomieszczenia do ćwiczeń (dwa pokoje)
30 m² – lobby
25 m² – backstage i pomieszczenia socjalne
50 m² – pomieszczenia sanitarne
150 m² – pomieszczenie magazynowe

Framus & Warwick Music Hall

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.