Nowości

Primus przybywa do Polski z projektem “A Tribute To Kings”

Primus złoży hołd legendom progresywnego rocka, Rush, podczas koncertów trasy „A Tribute to Kings”. Na nadchodzącej trasie trio z Bay Area zagra, oprócz własnej muzyki, najbardziej klasyczny album Rush – „A Farewell to Kings” z 1977 roku – w całości!

 

Trasa Primus „Tribute to Kings” będzie dokładnie taka, jak można się spodziewać: to pełen szacunku i miłości hołd złożony trzem wspaniałym muzykom, autorom piosenek, legendom i przyjaciołom. Wydaje się, że nikt nie mógł tego lepiej zrobić niż Les Claypool z kolegami.

Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w czwartek, 24 marca 2022 o 10:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 25 marca 2022 o 10:00.

Koncert odbędzie się 16 września 2022, w warszawskim klubie Stodoła.

 

Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.