Sprzęt

Porównanie kolumn Markbass MB58R 102 P, MB58R 102 Energy oraz MB58R 102 Pure

W skład najnowszej linii Markbass wchodzą zarówno wzmacniacze jak i zestawy głośnikowe. Pisaliśmy o tym, zapowiadaliśmy, a teraz czas na prawdziwy test porównawczy, do którego wyznaczyliśmy trzy paczki i jeden flagowy wzmacniacz.

 

Jedną z najważniejszych cech nowej linii sprzętu basowego firmy Markbass jest fenomenalnie wręcz mały ciężar sprawiający, że nie było przesadą ze strony Włochów określenie tej premiery mianem rewolucji. Do brzmienia jeszcze przejdziemy, ale po prostu muszę tu nadmienić, że u konkurencji podobnie pełny, gruby, wszechogarniający sound zazwyczaj wydobywa się z o wiele cięższych kolumn. Marco De Virgiliis zafundował nam więc miły dysonans poznawczy. Poza tym nowa seria o nazwie MB58R jest w 100% „Made In Italy”, a za tym po prostu musi iść jakość i satysfakcja.

U konkurencji podobnie pełny, gruby, wszechogarniający sound zazwyczaj wydobywa się z o wiele cięższych kolumn. Marco De Virgiliis zafundował nam więc miły dysonans poznawczy

Więcej przeczytacie na stronie serwisu TopGuitar

Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.