BasiściVideo

BassWizard i jego interpretacja “Careless Whisper”

„The BassWizard”, znany także jako Marc, to tak naprawdę Marcelo Feldman – profesjonalny basista sesyjny i koncertujący, działający w okolicach Los Angeles.Na miejscu znają go z występów i nauczania, a my podziwiamy go dzięki filmikom, które umieszcza w mediach społecznościowych.

 

Po ukończeniu Berklee College of Music i przeprowadzce do Los Angeles, Marc miał okazję występować i koncertować z wieloma artystami, takimi jak artystka z Hollywood Records Olivia Holt, gwiazda serialu “Hannah Montana” Mitchel Musso i wielu innych. Występował w programach telewizyjnych, takich jak Today Show, The Tonight Show oraz w niezliczonych koncertach w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Azji.

Zobaczcie jak brzmi w wykonaniu BassWizard słynny hit George’a Michaela “Careless Whisper”. Trzeba przyznać, że technikę gry opracował nieprzeciętną – trochę tu popisywania się, ale wszystko siedzi, nie ma głuchych nut, fretbuzzu, czy “omsknięć”. Polecamy odnaleźć więcej jego filmików na profilu https://www.facebook.com/marcelofbass

BassWizard “Careless Whisper”

Show More

Maciej Warda | TopBass.pl

– polski muzyk, basista, gitarzysta, redaktor. W zespole Farba od 2002 roku. Wcześniej od roku 1996 basista zespołu DzieńDobry Jacka Siciarka. Ukończył studia na wydziale biologii, geografii i oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra geografii. W piśmie TopGuitar odpowiada za dział testów, wywiady oraz tematy związane z gitarą basową. Od 2010 roku redaktor prowadzący specjalnego dodatku TopBass oraz portalu TopBass.pl. Jest mężem pisarki Małgorzaty Wardy.

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.