Basiści

Tomasz “Hal” Halicki nowym basistą Vader

Poznaliśmy następcę Tomasza “Reyasha” Rejka w Vader. Został nim Tomasz “Hal” Halicki znany z takich grup metalowych jak Abused Majesty, Hermh, Dead Infection czy Via Mistica.

Jednocześnie frontman zespołu, Piotr “Peter” Wiwczarek wydał oświadczenie dotyczące zmian w zespole przedstawiające inny obraz sytuacji niż ten ogłoszony przez Reyasha:

“Aby napisać tego – trochę przedwczesnego njusa, zdecydowałem się po oficjalnym stanowisku Reyash’a na Blabbermouth (przekazywanego następnie na polskich portalach ). Tomkowi podziękowałem (to była moja decyzja) za ponad dwa lata wspólnego grania jeszcze w styczniu br. Do podjęcia takiej decyzji doprowadził On sam i nie było to z pewnością Jego “odejście z powodów osobistych”. Reyash to świetny kumpel i kompan, ALE to nie wystarczy, by pozostać w zespole Vader. Najśmieszniejsze jest to, że moje oczekiwania czy wymagania nie są wcale tak wielkie, jak się to może wydawać po tych wszystkich personalnych zmianach ostatnich lat. Zespół zyskał renomę wśród WAS właśnie dzięki zachowaniu stylu, szczerości i jakości BEZ względu na tzw. opinię publiczną. Reyash wiedział, że gra do końca sezonu (promocji “Necropolis”), a to czy będzie grał z nami dalej zależy od tego jak się sprawdził w przeciągu tych dwóch lat. Próba wyjścia “z podniesioną głową”, tym bardziej, że nie do końca szczera, jest dla mnie zupełnie niezrozumiała.

W każdym bądź razie, ja i wszyscy tworzący VADER Komando życzymy Reyashowi sukcesów, powodzenia i zadowolenia ze swojej pracy!!! Pamięta się tylko dobre chwile. Cieszy nas również fakt, że od dnia ukazania się oficjalnego “statement’u” Reyasha w internecie zgłosiło się do nas wielu basistów chętnych do natychmiastowej współpracy z zespołem. Co ciekawe większość spoza Polski… Decyzja o tym kto zastąpi Tomka podjęta został jednak już kilka tygodni temu. Do współpracy zaprosiliśmy Hal’a (Hermh, Dead Infection, Abused Majesty). Wspólnie na scenie będzie można nas zobaczyć w tym składzie już w kwietniu.”

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.