NowościSprzęt

Little Mark IV – nowe basowe heady Markbass

Najnowszymi reprezentantami rodziny wzmacniaczy basowych Little Mark oferowanych przez włoską firmę Markbass są dwa modele będące przedstawicielami nowej generacji – Little Mark IV i Little Mark IV 300 U.

Obie „głowy” zamknięto w takich samych obudowach i wyposażono w taki sam zestaw kontrolerów umożliwiających modyfikację i kreowanie brzmienia, natomiast różnią się one od siebie oferowaną mocą. W przypadku modelu Little Mark IV jest to 500 W RMS/4 Ohm (300 W RMS/8 Ohm), natomiast head Little Mark IV 300 U charakteryzuje się mocą 300 W RMS/4 Ohm (150 W RMS/8 Ohm).

Tak jak wcześniejsze wzmacniacze z tej rodziny także obie nowe „głowy” są wyposażone w 4-pasmowy korektor (odświeżony względem poprzednika), natomiast zmiany zaszły w kwestii dodatkowych filtrów. W nowych modelach dostępny są bowiem układ Old School oraz 3-pozycyjny przełącznik Flat/Scooped/Footswitch. Poza wejściem instrumentalnym do dyspozycji mamy też symetryczne wyjście liniowe, złącza pętli efektów, wyjście Tuner i wejście dla kontrolera nożnego oraz dwa wyjścia głośnikowe.

Więcej informacji o nowych wzmacniaczach Little Mark IV i Little Mark IV 300 U znajdziecie w artykule dostępnym na stronie https://topguitar.pl/newsy/markbass-nowe-wzmacniacze-little-mark-iv/

Jako pierwszy – już pod koniec września – w polskich sklepach dostępny będzie model Little Mark IV 300 U.

PRODUCENT: www.markbass.it

Dystrybutorem produktów firmy Markbass jest Konsbud Audio.

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.