NowościSprzęt

Bose L1 1S z modułem basowym Bose B2

Bose poszerzył swoją rodzinę systemów nagłośnieniowych L1, dodając nowy system L1 Model 1S: przenośny system liniowy, który oferuje muzykom najlepszą kombinację wydajności i mobilności wśród systemów L1.

System L1 Model 1S sprawdzi się podczas koncertów, przyjęć, prezentacji i imprez z widownią do trzystu osób. Składa się z czterech lekkich elementów, które można złożyć i rozłożyć w minutę, bez konieczności użycia statywów i przewodów. Elementy te można zapakować w znajdujące się w zestawie trzy torby transportowe. Materiały i konstrukcja systemu zostały zaprojektowane tak, aby sprostać rygorystycznym wymaganiom muzyków i ogólnym zastosowaniom PA. Zawiera zintegrowany port RJ45 do cyfrowego podłączenia opcjonalnego procesora efektów T1 ToneMatch – wielokanałowego urządzenia, oferującego cztery kanały wejściowe, z niezależnym wyborem ustawień i efektów ToneMatch. ToneMatch zapewnia muzykom dostęp do cyfrowej obróbki sygnału i oferuje kompletny zestaw efektów klasy studyjnej, jak również dodatkowe kanały dla instrumentów lub mikrofonów, podczas używania z przenośnymi systemami Bose L1.

Wysokowydajny moduł basowy B2 jest przeznaczony dla użytkowników, którzy potrzebują większej ilości niskich częstotliwości do różnych zastosowań. Moduł ma dwa dziesięciocalowe woofery o wysokiej obciążalności, zamontowane w solidnej, wytrzymałej obudowie. Moduł B2 został zaprojektowany do współpracy z systemami L1 Model 1S i Model II. Na tylnej ściance modułu B2 znajduje się trójpozycyjny przełącznik, umożliwiający wybór jednego z trzech trybów pracy. Każdy z tych trybów oferuje inną czułość i korekcję, dzięki czemu istnieje możliwość dostosowania ilości niskich tonów do potrzeb.

System L1 Model 1S i moduł basowy B2 są dostępne w sprzedaży od października 2012. Kompletna linia przenośnych systemów nagłośnieniowych Bose L1 jest do nabycia za pośrednictwem autoryzowanych dealerów Bose. Aby uzyskać więcej informacji na temat systemów Bose.

Przedstawiciel producenta: www.bose.pl

Show More

Powiązane artykuły

Back to top button

Wykryliśmy, że blokujesz reklamy

Prosimy - wyłącz blokowanie. Dzięki wyświetlanym reklamom możesz czytać artykuły na stronie bez żadnych opłat.